E: info@jzs.si        T: 040 240 818

Končano je EP razreda 29er

Na Gardskem jezeru se je končalo Zhik 29er Evropsko prvenstvo 2021, na katerem sta med 200 posadkami Slovenijo zastopali dve posadki, obe v kategoriji do 17 let:

Alja Petrič in Katja Filipič sta jadrali v srebrni skupini in na koncu med ženskimi U17 posadkami osvojili 5. mesto, med vsemi U17 posadkami sta končali na 20. mestu, v skupnih rezultatih pa sta bili 73.

Maj Petrič in Valentin Štravs sta jadrala v bronasti skupini in na koncu med moškimi posadkami U17 končala na 22. mestu, med vsemi U17 posadkami na 36. mestu ter v skupnih rezultatih 115.

Naziv evropskega prvaka je pripadel danski posadki v kateri jadrata Jens-Christian Dehn-Toftehøj in Jens-Phillip Dehn-Toftehøj.