E: info@jzs.si        T: 040 240 818

Imetniki trenerskih licenc

Seznam imetnikov licenc za leto 2022

ZAP.ŠT IME IN PRIIMEK USPOSOBLJENOST STOPNJA VELJAVNOST LICENCE
1 ANDREJ JANEŽIČ INŠTRUKTOR JADRANJA 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
2 ANJA DOROŠENKO STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
3 BOŠTJAN RUPNIK INŠTRUKTOR JADRANJA 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
4 BRANKO BRČIN TRENER JADRANJA A 3. STARA STOPNJA do 31.1.2023
5 DANILO ZAGERNIK STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
6 DEJAN TOMŠIČ STROKOVNI DELAVEC 2 2. STOPNJA do 31.1.2023
7 DENIS MILOŠIČ STROKOVNI DELAVEC 2 2. STOPNJA do 31.1.2023
8 GORAZD FRAS STROKOVNI DELAVEC 2 2. STOPNJA do 31.1.2023
9 GREGOR FRANIČ INŠTRUKTOR JADRANJA 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
10 GREGOR LIPOVEC STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
11 JAKA KRALJ INŠTRUKTOR JADRANJA 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
12 JAKOB BOŽIČ STROKOVNI DELAVEC 2 2. STOPNJA do 31.1.2023
13 JAN MIKULIN STROKOVNI DELAVEC 2 2. STOPNJA do 31.1.2023
14 JERNEJ KRAMPERŠEK INŠTRUKTOR JADRANJA 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
15 JURE ŽBOGAR STROKOVNI DELAVEC 2 2. STOPNJA do 31.1.2023
16 KAJA GOSAK STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
17 KATARINA KERŠEVAN INŠTRUKTOR JADRANJA 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
18 KLAVDIJ PLETIKOS TRENER JADRANJA 3. STARA STOPNJA do 31.1.2023
19 LUKA DOMIJAN STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
20 LUKA SOTOŠEK STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
21 LUKA VERZEL STROKOVNI DELAVEC 2 2. STOPNJA do 31.1.2023
22 MARJAN TOMKIEWICZ STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
23 MARKO KETE INŠTRUKTOR JADRANJA 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
24 MARKO KOCJANČIČ INŠTRUKTOR JADRANJA 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
25 MARTINA JURIŠEVIČ STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
26 MATEJ PLANINŠIČ STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
27 MATEVŽ MALEJ TRENER JADRANJA NA DESKI 3. STARA STOPNJA do 31.1.2023
28 MATEVŽ RAVNIKAR STROKOVNI DELAVEC 2 2. STOPNJA do 31.1.2023
29 MATIJA ČOK STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
30 MATIJA KNEZ STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
31 MATJAŽ ANTONAZ TRENER JADRANJA A 3. STARA STOPNJA do 31.1.2023
32 MATJAŽ MUSA STROKOVNI DELAVEC 2 2. STOPNJA do 31.1.2023
33 MATJAŽ ROJC INŠTRUKTOR JADRANJA 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
34 MATJAŽ ZELKO INŠTRUKTOR JADRANJA NA DESKI 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
35 MITJA MIKULIN STROKOVNI DELAVEC 2 2. STOPNJA do 31.1.2023
36 RAJKO VODIŠEK INŠTRUKTOR JADRANJA NA DESKI 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
37 RENATO BEDENE STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
38 SANDI DEKLEVA TRENER JADRANJA A 3. STARA STOPNJA do 31.1.2023
39 SEBASTIAN PRINČIČ STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
40 SIMON DEKLEVA TRENER JADRANJA A 3. STARA STOPNJA do 31.1.2023
41 STOJAN VIDAKOVIČ TRENER JADRANJA NA DESKI 3. STARA STOPNJA do 31.1.2023
42 TADEJ ŽNIDARŠIČ STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
43 TANJA DROLC STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
44 TIMOTEJ ROT STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
45 TINA MRAK TRENER JADRANJA 3. STARA STOPNJA do 31.1.2023
46 TINE SLABE TRENER JADRANJA NA DESKI 3. STARA STOPNJA do 31.1.2023
47 TOMAŽ ČOPI TRENER JADRANJA A 3. STARA STOPNJA do 31.1.2023
48 TOMAŽ VIRNIK INŠTRUKTOR JADRANJA 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
49 UROŠ KRAŠEVAC TRENER JADRANJA 3. STARA STOPNJA do 31.1.2023
50 URŠA KRIŽANEC STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
51 VALENTINA BARUCA STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
52 VALTER ŠTRANCAR INŠTRUKTOR JADRANJA 2. STARA STOPNJA do 31.1.2023
53 ZLATAN DELIČ STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
54 ZVONKO KERŽAN STROKOVNI DELAVEC 1 1. STOPNJA do 31.1.2023
55 DOMEN MEDVED INŠTRUKTOR JADRANJA 2.STOPNJA STARA do 31.1.2023
56 ŽIVA KUNTARIČ INŠTRUKTOR JADRANJA 2.STOPNJA STARA do 31.1.2023